آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

تبصره


 اگر چه اینترنت به عنوان یک منبع بسیار مناسب برای پژوهش‌های علمی شناخته می‌شود، اما دسترسی به منابع مطلوب و مرتبط با بحث در آن، چندان کار ساده ای نیست. بسیاری تصور می‌کنند صرف داشتن یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت و ورود به موتورهای جستجو برای یک فعالیت پژوهشی در اینترنت کافی است. با این حال در عمل، هر چه تلاش می‌کنند، نمی‌توانند مطلب مورد نظرشان را در اینترنت پیدا کنند. آنها ساعتها وقت خود را صرف جستجو می‌کنند، اما در نهایت دست خالی در جای اول باقی می مانند! این ناکامی در جستجو از آنجا ناشی می شود که مهارت جستجو در اینترنت را دست کم گرفته و لطایف و ظرایف آن را کم اهمیت تلقی می کنند.

سایت درسنامه، که خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد، در یکی از دوره‌های آموزشی‌اش، ترفندها و مهارت لازم برای جستجو در سایت Google  را به کاربران می‌آموزد. در این دوره ی آموزشی شما با روش های مختلف جستجو در Google آشنا می شوید. علاوه بر این، با به پایان رساندن این دوره ی آموزشی شما یاد خواهید گرفت که چگونه از بخش های مختلف جستجوگر گوگل برای آنچه که به دنبالش هستید، استفاده کنید.

درسنامه، وب سایت آموزش از راه دور بر مبنای ایمیل است که کاربران می توانند با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب سایت درسنامه، درس ها را خوانده و در آزمون ها شرکت کنند. جهت ثبت نام در این دوره آموزشی کافیست یک ایمیل خالی به [email protected] ارسال نمائید! پس از ثبت نام، به صورت منظم، مطالب آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.
برای اطلاع از مفاد این دوره اینجا را ببینید.

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما هر آنچه را که لازم است تا در مورد نرم‌افزار پاورپوینت (PowerPoint) بدانید را خواهید آموخت و با به پایان رساندن این دوره با بخش‌ها و امکانات مختلف این نرم‌افزار آشنا خواهید شد به گونه‌ای که برای رفع مشکلات خود نیازی به مراجعه به منابع و مراجع دیگر نخواهید داشت.
وبلاگ دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
‎آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیاست که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشه، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده. آموزش کاربران اینترنت در ایران...