آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

اینجا ایران نیست؛ اما...


احتمالا تا الان به «درسنامه» برخوردین. حالا یا تو سایت‌های مختلف، یا تلویزیون و یا مجلات و روزنامه‌ها. به شخصه در چند تا از دوره‌هاش شرکت کردم و واقعا دوستش داشتم و دارم. یه توضیح کوتاه اگه بخوام بدم راجع به مکانیزمش، اینطور می‌شه گفت که درسنامه، یک سایت آموزشیـه که موضوعات مختلف رو در مناسب‌ترین سطحش برای اکثریت مردم ارائه می‌کنه. به این شکل که طبق یک جدول زمانبندی مشخص، ایمیل‌هایی رو با عنوان درسنامه براتون می‌فرسته و بعد، طبق همون جدول اولی، آزمون‌هایی از مطالب هر جلسه می‌گیره. آزمون‌هایی با ۳ سوال ۴ گزینه‌ای. محتوایی که در هر جلسه در اختیار کاربر قرار واقعا کابردی و مفیده. مطالب طولانی نیستن و شما به اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنید که «چرا تموم نمی‌شه»؟؟؟

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت به صورت قدم به قدم آشنا خواهید شد. هدف این دوره آموزشی آن است که شما از نظر پایه‌ای به درکی درست از جاوا اسکریپت برسید به گونه‌ای که در پایان دوره با نگاه کردن به کدهای جاوا اسکریپت معنا و مفهوم بیشتر آنها را متوجه شوید.
آی‌تی بلاگ:
‎امروزه مزیت دوره‌های آموزشی آنلاین بر هیچ کس پوشیده نیست .دیگر به جای صرف وقت و هزینه و ترافیک در پشت رایانه خود نشسته و از کلاس درس لذت ببرید. البته این کلاس درسی که امروز می‌خواهم کمی فرق...