آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

اینجا ایران نیست؛ اما...


احتمالا تا الان به «درسنامه» برخوردین. حالا یا تو سایت‌های مختلف، یا تلویزیون و یا مجلات و روزنامه‌ها. به شخصه در چند تا از دوره‌هاش شرکت کردم و واقعا دوستش داشتم و دارم. یه توضیح کوتاه اگه بخوام بدم راجع به مکانیزمش، اینطور می‌شه گفت که درسنامه، یک سایت آموزشیـه که موضوعات مختلف رو در مناسب‌ترین سطحش برای اکثریت مردم ارائه می‌کنه. به این شکل که طبق یک جدول زمانبندی مشخص، ایمیل‌هایی رو با عنوان درسنامه براتون می‌فرسته و بعد، طبق همون جدول اولی، آزمون‌هایی از مطالب هر جلسه می‌گیره. آزمون‌هایی با ۳ سوال ۴ گزینه‌ای. محتوایی که در هر جلسه در اختیار کاربر قرار واقعا کابردی و مفیده. مطالب طولانی نیستن و شما به اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنید که «چرا تموم نمی‌شه»؟؟؟

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با اصول مقدماتی و پایه‌ای علم اقتصاد آشنا خواهید شد، به گونه‌ای که پس از پایان این دوره، درکی کامل از مفاهیمی پایه‌ای مانند تورم، رکود، بهره‌وری و... خواهید داشت. علاوه بر این، شما تفاوت مدل‌های اقتصادی مختلف در گذشته و حال را نیز درک خواهید کرد و خواهید دانست که هر مدل اقتصادی چه کارکردی دارد.
یک پزشک:
من شاید هر روز به افراد مشتاقی در جامعه برمی‌خورم که می‌خواهند در زمینه مهارت‌های عمومی اینترنتی و وبلاگ‌نویسی چیزهایی یادبگیرند، اما منبعی برای این کار نمی‌شناسند. درسنامه در این...