آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

اینجا ایران نیست؛ اما...


احتمالا تا الان به «درسنامه» برخوردین. حالا یا تو سایت‌های مختلف، یا تلویزیون و یا مجلات و روزنامه‌ها. به شخصه در چند تا از دوره‌هاش شرکت کردم و واقعا دوستش داشتم و دارم. یه توضیح کوتاه اگه بخوام بدم راجع به مکانیزمش، اینطور می‌شه گفت که درسنامه، یک سایت آموزشیـه که موضوعات مختلف رو در مناسب‌ترین سطحش برای اکثریت مردم ارائه می‌کنه. به این شکل که طبق یک جدول زمانبندی مشخص، ایمیل‌هایی رو با عنوان درسنامه براتون می‌فرسته و بعد، طبق همون جدول اولی، آزمون‌هایی از مطالب هر جلسه می‌گیره. آزمون‌هایی با ۳ سوال ۴ گزینه‌ای. محتوایی که در هر جلسه در اختیار کاربر قرار واقعا کابردی و مفیده. مطالب طولانی نیستن و شما به اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنید که «چرا تموم نمی‌شه»؟؟؟

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با اصول فنی و حرفه‌ای نشر دیجیتال با تمرکز بر روی انتشار کتاب و ملزومات آن، آشنا خواهید شد، به گونه‌ای که در پایان دوره شما به درکی عمیق در مورد فرمت‌های مختلف برای نشر و نحوه تهیه هر یک از آنها خواهید رسید. علاوه بر این، خواهید آموخت که چگونه اولین کتاب الکترونیکی خود را تولید و در دسترس عموم قرار دهید.
نق می زنم پس هستم:
  به تازگی با یک سایت آموزش از راه دور از طریق ایمیل آشنا شده‌ام که خیلی ازشان خوشم آمده، معلوم است خیلی آدم‌های فهمیده‌ای‌اند و می‌دانند که چه می‌کنند و برای کارشان...