آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

اینجا ایران نیست؛ اما...


احتمالا تا الان به «درسنامه» برخوردین. حالا یا تو سایت‌های مختلف، یا تلویزیون و یا مجلات و روزنامه‌ها. به شخصه در چند تا از دوره‌هاش شرکت کردم و واقعا دوستش داشتم و دارم. یه توضیح کوتاه اگه بخوام بدم راجع به مکانیزمش، اینطور می‌شه گفت که درسنامه، یک سایت آموزشیـه که موضوعات مختلف رو در مناسب‌ترین سطحش برای اکثریت مردم ارائه می‌کنه. به این شکل که طبق یک جدول زمانبندی مشخص، ایمیل‌هایی رو با عنوان درسنامه براتون می‌فرسته و بعد، طبق همون جدول اولی، آزمون‌هایی از مطالب هر جلسه می‌گیره. آزمون‌هایی با ۳ سوال ۴ گزینه‌ای. محتوایی که در هر جلسه در اختیار کاربر قرار واقعا کابردی و مفیده. مطالب طولانی نیستن و شما به اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنید که «چرا تموم نمی‌شه»؟؟؟

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با اصول و قواعد مدیریت زمان و افزایش بهره وری در زندگی روزانه آشنا می شوید و خواهید آموخت که چگونه وقت خود را به درستی در طول روز مدیریت و مصرف کنید. با به پایان رساندن این دوره آموزشی نیز شما خواهید آموخت که اصول بهره وری چه چیزهایی هستند و چگونه باید از آنها در راستای زندگی خصوصی و کاری خود استفاده کنید.
او اچ دانلود:
خیلی از افراد به دنبال آموزش های رایگان و قابل اعتماد در اینترنت هستند،اگر شما هم جزو این گروه از افراد هستید بهترین گزینه برای شما سایت  درسنامه است این سایت دوره های بسیار متنوعی دارد از عکاسی...